Türkiye'nin En Büyük Android Platformu

En son konular

» Galaxy Ace II I8160'a Güncel Türkiye Kies Romu Nasıl Yüklenir [2.3.6 I8160XXLH4]
Perş. Ağus. 21, 2014 1:36 pm tarafından abucabbar

» Black Dark Lite Edition 2010 V2 - Emre90, 2010'un En Şık Lite Sürümü
Çarş. Eyl. 04, 2013 1:57 pm tarafından sondevrim55

» izzet Yıldızhan - Sen Deli Misin fuLL 2009 | 320 Kbps
Perş. Tem. 18, 2013 10:01 am tarafından milliyetci1979

» Install ClockworkMod Recovery on the LG GT540 Optimus
Ptsi Şub. 04, 2013 10:51 am tarafından Karakatil

» Root the LG GT540 Optimus
Ptsi Şub. 04, 2013 10:50 am tarafından Karakatil

» LG P503 Optimus One Root + Recovery
Ptsi Şub. 04, 2013 10:45 am tarafından Karakatil

» LG-970 CWM Ve Root Enjekte Etme!
Ptsi Şub. 04, 2013 10:40 am tarafından Karakatil

» LG Optımus 3D Max Root Yapımı
Ptsi Şub. 04, 2013 10:31 am tarafından Karakatil

» LG Optimus 4X HD'ye CWM Yükleme
Ptsi Şub. 04, 2013 10:27 am tarafından Karakatil

Tarıyıcı

RSS akısı


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

  AgBot script ayarları(Resimli)

  Paylaş
  avatar
  Karakatil
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 2424
  Kayıt tarihi : 04/07/09
  Yaş : 27
  Nerden : C/System32

  AgBot script ayarları(Resimli)

  Mesaj tarafından Karakatil Bir Paz Kas. 22, 2009 11:06 am

  Arkadaşlar Agbot kullanlar için güzel bir konu olcağını düşünüyorum.Çünkü bir sürü script maker programı vardır ama çoğunda ya NPC yada kasma alanına giderken sorun oluyo.Bazen NPC den alışveriş yapmadan gidiyo, kasma alanıan giderken yoldan sapmalar oluyo.Bu script hiçbir program kullanılmadan yapılır ve sölediğimiz şeyler çok nadir olur yani baya sağlam.İnş yardımcı olurum..
  [size=large]ANLATIM:[/size]
  >agbotun yüklü olduğu klasöre giriyoruz.
  >config klasörüne giriyoruz.
  >config>config1>script bu yolu izleyerek scriptin içindeki default isimli dosyayı siliyoruz.
  >Sonra agbotu açıp oyuna giriyoruz.Oyuna girince agbota geçip script yazan yere tıklıyoruz.(resim 1)

  >Create Script File isimli bir pencere açılacak.
  >Bu pencerede ilk olarak Clear//Cancel yazan yere tıklıyoruz.Sonra Use Key F8 to inset... yazan yeri tıklıyoruz.en sonda File yazan yere script'in ismini giriyoruz.Aynı kalsada olur.(Resim 2)

  >Şimdi NPC ayarlarını yapcaz.Hemen bir return çekiyoruz başlama noktasına gidiyoruz(ölünce ışınlandığın yer).Sonra atçıya gidiyoruz her 2-3 saniyede bir F8 e basıyoruz ardında Create Script File penceresine geçip Stop walkinge basıyoruz.Çok sık aralıklarla F8 ve ardında Stop walkinge basınız ki yoldan sapmalar olmasın.
  >Atçıya geldiğimizde Stop walkinge tıklıyoruz(mutlaka tıklamalıyız).sonra atçını içine giriyoruz ve bir tane at alıyoruz(leveli farketmez).sonra Script penceresine geçiyoruz.item kısmında atın ismi yazıcak Quant bölümüne 1, total amount yazan yerede 1 yazıyoruz.Ve Buy İtem yazan yere tıklıyoruz.
  >Eğer satılık itemler varsa Sell unusefull Stuff kısmına tıklarsak bunları satar.(satılık itemler item select kısmındaki sell Npc kısmındaki itemlerdir.bence burayı boş bırakın bütün itemleri storage item kısmına tıklayın bankaya koysun sonra siz satarsınız).
  >Bu NPC de son olarak close Storeye basıyoruz.ve oyuna dönüp NPC den çıkıyoruz.(resim 3)

  >Buradan bankaya doğru yürüyoruz her 2-3 sn de bir F8 ve ardından script deki stop walkinge tıklıyoruz.Bankaya gelince Stop walkinge tıklıyoruz.bankanın içine giriyoruz item bıraktığımız yere giriyoruz.Script penceresine geçiyoruz.
  >Store item in storage yazan yere ve ardından Close store basıp oyuna dönüyoruz.oyunda NPC den çıkıyoruz.(resim4)

  >Şimdi potçuya gidiyoruz.Giderken yine her 2-3 sn de bir F8 ve ardından Stop walkinge basıyoruz.Potçuya geldiğimizde stop walkinge basıyoruz.NPC nin içine giriyoruz(pot aldığımız kısma).
  >sonra 1 tane hp alıyoruz(small medium large x-large farketmez).sonra script penceresine geçiyoruz.İtem kısmında potun isminin çıktığını göreceğiz.Quant bölümüne 50 yazıyoruz total amount bölümünede alcağımızı miktarı yazıyoruz mesela 4 tane 50 lik şişe alcaksak 4x50 den 200 yazıyoruz .ve son olarak buy item kısmına tıklıyoruz.
  >mp yide aynı yolla alıyoruz ve buy item kısmına tıklıyoruz.
  >bu NPC de son olarak Close store yi tıklıyoruz.Ve oyuna geçip NPC den çıkıyoruz.(resim5)

  >Burdan silahçıya gidiyoruz.giderken yine Her 2-3 sn de bir F8 ve ardından Stop walkinge basıyoruz.NPC ye gelince Stop walkinge basıyoruz ve NPC ye giriyoruz(silah aldığımız yere).
  >Sonra Script penceresine geçiyoruz.Repair all items yazan yere tıklıyoruz.(Bolt ve Arrow alıcaklar burdan item alışı yapmasın çünkü kodlar scripte yanlış giriyo.Bolt ve arrow alıcılarına konu bitiminde kodlarını vercem onlar agbotun klasöre girip config>config1>Script e girip ordan default isimli dosyay sağ tıklayıp Word Pad iile açıcak ve komutalardan silahçını komuttlarına gelicek verdiğim kodları Close store komutundan önce yapıştırıcak.)
  >son olarak close store tıklayıp oyuna geçip npc den çıkıyoruz.(resim6)

  >Şimdi kasma alanına gidiyoruz.Giderken her 2-3 sn de bir F8 ve ardından Stop walking'e tıklıyoruz.kasma alanına giderken boş arazilerden gidelim ki takılmasın.
  >Kasma alanına gelince stop walking'e tıklıyoruz.Radius yazan yere kasma alanının genişliğini giriyoruz(bence fazal büyük girmeyinki kasma alanından uzaklaşmasın 40-100 arası girin).sonra Add Hunting, Start autopotion, start autoparty ve start bot'a tıklıyoruz son olarak Save tıklıyoruz.(resim 7)

  >Şimdi script penceresini kapatıyoruz.Agbota gelip aşağıdaki resimde işaretlediğim yerleri yapıyoruz(aşağıdaki resimde delay after teleport yazan yere 30 yazmamım sebebi şehire ışınlandıktan 30 sn sonra başlasın demektir.Eğer bilgisayarınıza çok güveniyorsanız bunu küçültebilirsiniz).(resim8)
   Forum Saati Salı Mayıs 22, 2018 9:51 pm