Türkiye'nin En Büyük Android Platformu

En son konular

» Galaxy Ace II I8160'a Güncel Türkiye Kies Romu Nasıl Yüklenir [2.3.6 I8160XXLH4]
Perş. Ağus. 21, 2014 1:36 pm tarafından abucabbar

» Black Dark Lite Edition 2010 V2 - Emre90, 2010'un En Şık Lite Sürümü
Çarş. Eyl. 04, 2013 1:57 pm tarafından sondevrim55

» izzet Yıldızhan - Sen Deli Misin fuLL 2009 | 320 Kbps
Perş. Tem. 18, 2013 10:01 am tarafından milliyetci1979

» Install ClockworkMod Recovery on the LG GT540 Optimus
Ptsi Şub. 04, 2013 10:51 am tarafından Karakatil

» Root the LG GT540 Optimus
Ptsi Şub. 04, 2013 10:50 am tarafından Karakatil

» LG P503 Optimus One Root + Recovery
Ptsi Şub. 04, 2013 10:45 am tarafından Karakatil

» LG-970 CWM Ve Root Enjekte Etme!
Ptsi Şub. 04, 2013 10:40 am tarafından Karakatil

» LG Optımus 3D Max Root Yapımı
Ptsi Şub. 04, 2013 10:31 am tarafından Karakatil

» LG Optimus 4X HD'ye CWM Yükleme
Ptsi Şub. 04, 2013 10:27 am tarafından Karakatil

Tarıyıcı

RSS akısı


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

  Perfect Xp Sp3+vista Sp1 Multi Dvd Edition (Eski- 8 Temmuz)

  Paylaş
  Karakatil
  Karakatil
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 2424
  Kayıt tarihi : 04/07/09
  Yaş : 28
  Nerden : C/System32

  Perfect Xp Sp3+vista Sp1 Multi Dvd Edition (Eski- 8 Temmuz)

  Mesaj tarafından Karakatil Bir Paz Ekim 25, 2009 9:42 pm

  PERFECT XP SP3+VISTA SP1 MULTI DVD EDITION

  NOT: Bu çalışma XP + Vista SP1 içerir. XP sürümü Perfect Xp Sp3+ Dvd Edition (Eski- 30 Haziran 2008) sürümüdür. WPI'dan bazı programlar -özellikle büyük olanlar) çıkarılarak Vista SP1 konulmuştur.

  Vista üzerine gelen isteklere orijinal SP1 entegreli Vista Türkçe çıktıktan sonra daha fazla kulak tıkayamadım ve böyle bir sürüm yaptım. Yine Multiboot Dvd'dir. Yine birçok araç ile birlikte, multiboot ekranından seçimize göre ister Perfect Xp Sp3+ kurabilir, ister Vista Sp1 Ultimate Türkçe kurabilirsiniz. XP, orijinal Microsoft (msdn) sp3 entegrelir, sonradan entegre edilmiş versiyon değildir, aynı şekilde Vista da Microsoft (msdn) Sp1 entegreli Türkçe Ultimate versiyondur, en sağlıklı versiyonlardır. 1 dvd'ye sığması için WPI programlardan büyük boyutlu olan 6-7 tanesini sildim.(office 2007, windvd, powerdvd, dreamweaver cs3 gibi...fazla değil) WPI ekranı ister Vista kurun, ister Xp, kurulum bitiminin hemen ardından otomatik olarak yine gelmektedir. Bizzat kendi bilgisayarıma kurdum her ikisini de, sorunsuzdur.

  *İçerisindeki Xp, Perfect XP Sp3+ Dvd Edition çalışmamdaki XP'nin aynısıdır, tüm bileşenleri ile tam güncel, katılımsız, sadece sata/raid entegreli vs...
  *İçerisindeki Vista, Orijinal (msdn) Vista SP1 Ultimate Türkçe versiyondur. Vista versiyonunda bileşen silmeden boyutu biraz küçülttüm. Eksik bileşen yoktur, zaten bileşen silince update ettiğinizde silinen bileşenlerle ilgili güncelleştirme olduğunda sorun çıkardığı bilinmektedir, o yüzden pek ellemedim. Sadece doğal dil, işe yaramaz sesle komut sistemi vs silindi. Update edildiğinde sorun olmuyor bileşenler açısından da sorunsuz.. Windows üzerinden Elle kurulum/yükseltme yok yine sadece dvd'den boot ederek temiz kurulum yapabilirsiniz. Kim 500 milyar ister yarışması gibi habire soru soran Vista'nın UAC özelliği devredışı bırakıldı ve birkaç optimizasyon yapıldı. Kurulum sırasında serial sormaz direk geçer, kullanıcı adını vs siz belirlersiniz, kurulum tam otomatik değildir ancak daha az soru sorar. Kurulum sonrasında 30 günlük süre, Vista Activator ile kolayca tam sürüm yapılır, serial girmeye gerek yok zaten Vista'da.

  Peki bu DVD sürümde neler var? Hemen Herşey var;

  # Tabiki öncelikle Windows XP SP3 PROFESSINAL 32 BIT TÜRKÇE tabanı var. Orijinal(msdn) Microsoft Windows XP Sp3 kullanılmıştır, yani sp3 ayrıca entegre edilmemiştir. Sp3 taban üzerine sp3 sonrası güncelldeştirme paketi eklenmiş ve tüm Windows XP bileşenleri en güncel haline yükseltilmiştir.(hotfixler, directX 9, Media Player, IE 7 vs....) Önemli bileşen, servis çıkarma vs yapılmamıştır.(Çıkarılması gereken 2-3 gereksiz şey dışında, onlar bileşen bile sayılmaz) Sistemin orjinalliğini bozmadan Gerekli ayar ve optimizasyonlar yapılmıştır, ikonlar yenilenmiştir. Extra Orijinal temalar eklenmiştir. Yapılan işlemlerden hiçbiri ekstra yük getirmez, hafif bir XP'dir. VL sürüm XP Pro ve Orijinal serial ile hiçbir zaman update veya orijinallik sıkıntısı çekmezsiniz, aktivasyon da istemez. Kurulum tamamen otomatiktir, müdahele etmenize gerek yoktur, hızlı kurulur.(15-20 dk). Ardından otomatik gelen WPI ekranından programlarınızı seçersiniz, yükle dediğiniz an sırayla yükler ve bitiminde bilgisayar 30 saniye içinde reset atar ve kurulum tamamlanarak masaüstü gelir. Ekstra driver entegresi yoktur. Ama tabiki SATA/RAID driverları entegredir. Her türlü masaüstü ve laptop sisteme sorunsuz kurulması için.

  # VISTA SP1 ULTIMATE 32 BIT TÜRKÇE Orijinal msdn SP1 Türkçe Ultimate Vista ile en sağlıklı Vista SP1 Türkçe sürümü. Kendinden Sp1 entegrelidir, sonradan entegre edilmemiştir. Bileşen silindiğinde updateler ile bozulmaya yol açtığı için önemli bileşenlere dokunulmadı, Lite versiyon değildir. Yine de biraz zayıflatıldı. Katılımsız kurulum değildir, serial girme, sözleşme ekranı gibi birkaç şey gerek olmadığı için atlatıldı, kurulumda daha az soru sorar. Vista activator ile kurulumdan sonra 30 günlük süre, kolayca tam sürüme çevrilebilir, düzgün çalışan vista crack de vereceğim.

  #WPI(Seçmeli Program Kurulumu) var. İşletim sistemi otomatik olarak kurulduktan sonra yine otomatik olarak masaüstü gelmeden gelen ekran ile(İster Vista kurun ister Xp, bu ekran gelecektir) dev arşiv program listesinden kurmak istediğiniz programların yanındaki işareti seçerek yükle dediğiniz anda programlar sırayla otomatik olara kurulur ve 30 saniye içinde bilgisayar kendi kendine reset atar(öyle ayarlandı), kurulum tamamlanır ve masaüstü gelir. Tabi istediğiniz zaman dvd içerisindeki WPI klasöründeki wpi.hta'yı çift tıklarsanız yine Wpi çalışır istediğiniz bilgisayara zahmetsiz program kurulumu keyfi yaşayabilirsiniz. Kurulumdan sonra ekran çözünürlüğü 1024*768 olcak şekilde ayarlanmıştır. Bu çözünürlük Vga driver kurulmadığı için sağlanmadığında bazen Wpi penceresini aşağı indirerek diğer programları da görmek sorun olursa program kurmadan 'Çık' deyin. Çözünürlüğü yükselttikten sonra dvdrom/WPI klasörü içerisindeki Wpi.hta'yı çalıştırarak WPI ile programlarınızı daha rahat ekran çözünürlüğünde seçerek kurabilirsiniz.

  #Multiboot (çoklu açılış menüsü) var. Bu menü ile isterseniz hemen XP veya Vista kurulumuna geçebilir veya aşağıda(veya yukarıdaki resim) görebileceğiniz gibi Cd'den taşınabilir Xp'yi[MiniXP] çalıştırabilir, Tnctr versiyon Hiren Boot(v9.4) Cd'yi açabilir, Ghost veya Acronis ile sistem backup/restore yapabilir, Partition Magic ile harddiskiniz üzerinde ileri düzey düzenlemeler yapabilir, Mbr Fix(Ntldr fix de deniyor) ile açılış sektörü bozulmuş Hdd'leri tamir edebilir ve XP şifre kırıcı ile şifresi unutulan Xp'lerin şifresini kolayca istediğiniz şifre ile değiştirebilirsiniz..


  Sırasıyla tanıtayım sizlere XP, Vista, Multiboot ve WPI özelliklerini;


  -Perfect XP SP3-

  #Orijinal Microsoft Xp Sp3 Türkçe kullanılmıştır. Ayrıca eklenmesine gerek kalmamıştır, en sağlıklı Xp Sp3 sürümüdür. Önemli bileşen ve servislerle hiç oynanmamıştır, sade ve sağlıklı, eksiksiz bir Xp tabanı vardır. Sp3 sonrası güncelleştirme entegresi ile Temmuz 2008'e kadar olan güncelleştirmeler dahildir. Diğer XP bileşenleri de tam günceldir;

  #DONANIM#

  Sata/raid Sürücüleri
  Her sisteme kurulabilmesi için güncel ve geniş sata/raid driverları entegre edilmiştir. * 3ware* ACARD* Adaptec (includes HP/Compaq)* AMCC* AMD* ATI* Areca* ALi/ULi* Dell* Emulex (clusters)* Highpoint* IBM* Intel* JMicron* ITE* LSI* Marvell* Mylex* nVidia* Promise* QLogic* Silicon Image* SiS* VIA üreticilerine ait 120 tane sata/raid driverı vardır. Tam listeyi görmek isteyenler;
  Register or Login

  #YAZILIM#
  Bunlar direk Cd'ye entegre edilenler/yükseltilenlerdir. Temiz, güncel, eksiksiz, ayarlı ve hızlı bir XP SP3 ortamı oluşturulmuştur. Seçmeli kurulan programlar WPI ile, en aşağılardadır.


  SP3 sonrasında çıkan veya SP3'ten önce çıkmasına rağmen opsiyonel olup SP3 içerisinde olmayan faydalı update'ler dahildir, sistemi daha kararlı hale getirir, SP3'ten bile güncel ve sağlam bir sisteminiz olacak bu paketle. Temmuz 2008, güncel.  #Internet Explorer 7
  Ayrıca IE7, reg ayarları ile optimize edililip daha hızlandırılmıştır.


  #Windows Media Player 11
  Tam günceldir.


  #.NET FRAMEWORK AIO
  .NET Framework All In One Paketi ile .NET Framework ile ilgili bütün paketler eksiksiz yüklenmektedir:
  *.NET 1.1 SP1,
  *.NET 1.1 SP1 Türkçe Dil Paketi,
  *.NET 2.0 SP1,
  *.NET 2.0 SP1 Türkçe Dil Paketi,
  *.NET 3.0 SP1,
  *.NET 3.0 SP1 Türkçe Dil Paketi,
  *.NET 3.5,
  *.NET 3.5 Türkçe Dil Paketi.


  #DirectX 9.0c
  Haziran 2008 yani son sürüme güncellenmiştir. Oyun ve multimedyada daha fazla performans için en önemli, elzem Microsoft güncellemelerinden biridir.


  #Silverlight v1.0.30401.0
  Microsoft'un Adobe Flash karşısında geliştirdiği standart. Internet Exploer ve Mozilla'da çalışan son sürüm silverlight eklentisi entegrelidir.


  #Flash Player
  Internet Explorer Ve Firefox için flash içerikli sayfaları görüntüleyebilmeniz için son sürüm flash entegrelidir.


  #XP için Vista Unicode Desteği, Sürüm 1.626.6001.18000(USP 10)
  Windows Xp'ye windows Vista SP1 Türkçenin unicode karakter desteğini kazanadırır.


  #Vista Sesleri
  Sıkıcı Windows XP sesleri Vista sesleri ile değiştirilmiştir.

  + Çeşitli Windows ayarları ayarları ve reg ayarları yapıldı. Kullanışlılık, güvenlik, optimizasyon ve hız vs.. gibi ayarlar yapıldı+


  ==EXTRA GÖRSELLİK==

  #Kurulum ekranı özelleştirildi:


  #Vista RTM boot ekranı. Üstelik yeşil değil Mavi renk ile;


  #Mavi Görev Yöneticisi Sisteminize görsellik katar. Görev yöneticisi çok daha şık ve renkli:

  Resimde gördüğünüz ram kullanımı normali yansıtmamaktadır, ben kullanırken birçok program açık o yüzden öyle:)


  #Vista kullanıcı hesap resimleri(UAP). Xp'deki kullanıcı resimleri Vista'daki resimler ile değiştirildi:  #VistaDriveIndicator v2.2 Harddisk ve CD-rom ikonlarınız Vista'daki gibi doluluk oranlarını da gösterir:  #AIO Cursors Pack 1.9
  Birçok yeni imleç paketi. Denetim Masası-Fare-İşaretçiler-Düzen altında görebilir ve uygulayabilirsiniz. İçerdiği imleç paketleri:
  Aero, Aero II, BlackSpins V3 (9 Flavors), Chrome Glass, Conrast Black & White, Fedora, Fedora Inverse, Gant cursors 2006 vol 1, Gant cursors 2006 vol 2, Mac OS X Aqua, Mac OS X Aqua Swirl, Mac OS X Graphite, Mac OS X Graphite Swirl, Mac OS X Radioactive, Mac OS X Rainbow Swirl, OSX4XP, VistaPlastic (S&W), xFree, XZ-B-ONE, XZ-B-ONE Light Cursor Paketleri.

  +Birkaç dll değişikliği ile Xp ikonları direkt değiştirildi. Vista ikonları ile oldukça şık ve direkt değiştirildiği için hiç kaynak tüketmez.+


  EXTRA TEMALAR


  Not: Eklenen temalar bildiğimiz .theme ve .msstyles uzantılıdır. Yani Microsoft temaları ile aynı yapıda ve sistemi hiç yormaz.
  Çeşitli tarzlarda ve zevklere göre toplamda birçok tema eklenmiştir. Temaların içinde bazılarının ayrıca extradan kendilerine ait
  çeşitli görünüm seçenekleri ve duvar kağıtları da vardır.

  + Ayrıca yüksek çözünürlüklü, profesyonel onlarca duvar kağıdı eklenmiştir. +

  #Luna Element 5.1
  Ünlü, mavi LE temasının yeni versiyonu!

  #Luna Element Black 5.1
  Mavi Luna Element temasına siyah görünüm tema seçeneği de sağlar!

  #Vista AIO Tema Paketi 12 tane Vista teması ve çeşitli görünüm seçenekleri olan tema paketi.
  Çokça gördüğümüz ve görmediğimiz, beğenilen Vista Paketlerinin hepsi bir arada!
  (İlk resimde gördüğünüz default gelen tema bu paketin içerisindeki temalardan biridir sadece)

  #Black AIO Tema Paketi
  Özellikle siyah tema sevenler için içerisinde birkaç tane şık siyah tema içeren tema paketidir.

  Yeni ikon ve temalar ile standartların çok dışına çıkmadan, %0 , sistem kaynağı tüketmeden yeni görünümden birkaç resim;

  #Windows Explorer dan bir kesit:


  #Denetim Masası:


  #Klasör görünümü ve yan görev çubuğu:


  Temalara göre görünüm değişebilir tabii. Her yerde kullanılabilmesi için abartıya kaçmadan hem sade hem şık bir görünüm gözetilmiştir.(ikonlar ve temalar) Daha fazla görsellik isteyenler Wpi program listesinde de olan Windows Blinds programını kullanabilir veya aşağıda, linkler bölümünde vereceğim sistem ikonlarını ve temalarını değiştiren gelişmiş paket programını Windows'u kurduktan sonra uygulayabilirler.


  -Perfect VISTA SP1 ULTIMATE TÜRKÇE-

  #Orijinal Microsoft (msdn) Vista Sp1 Ultimate Türkçe kullanılmıştır. Lite versiyon değildir, bileşen silmek Vista'da özellikle updatelerden sonra sorun çıkarabilmektedir. Sesle kontrol, doğal dil, elle kurulum gibi birkaç sorun çıkarmayan gereksiz bileşen dışında silme işlemi yapılmamıştır. Eksiksiz bir Vista Sp1 türkçe kurulmaktadır. UAC gibi habire soru soran birkaç gereksiz özellik silinmemiş, devredışı bırakılmıştır vs.. Vista kurulumunun ardından yine WPI ile seçmeli program kurulumu yapılabilmektedir.

  +Vista içerisindeki dahili Nvidia ve Ati Vga driverları silinmiştir. Vista çıktığı tarihteki eski ve sorunlu driverlardır, o yüzden sildim. En güncellerini kurmanız için DVD içerisinde Güncel_Vista_Vga_Driverları adında bir klasör vardır buraya en güncel Ati ve Nvidia Vista ekran kartı driverlarının setuplarını koydum, kurulumdan sonra taze taze kurabilirsiniz.+  -Sanal makineye değil direk gerçek makineye kurdum, sanal makinede kurup ekran görüntüleri alan Eryen arkadaşımıza ayrıca teşekkür ederim, örnek resimlerini kullandım-

  -MULTIBOOT MENU-

  MultiBoot yapımı için Morning arkadaşımıza teşekkür ederim.

  Dvd'den boot ettiğinizde direk kuruluma geçmez, karşınıza bu menü gelir. P'ye basarak veya mouse ile Perfect XP SP3 Kur'a tıklayarak bildiğiniz Perfect Xp Windows kurulumuna geçebilirsiniz veya diğer seçenekleri lazım olduğunda seçebilirsiniz. Yine klavyeden V tuşuna basarak veya Vista Ultimate SP1 Türkçe Kur diyerek Vista kurulumuna geçebilirsiniz. Gayet açık sanırım. Bileşenleri tanıyalım;

  -MINI XP-


  Cd'den çalışan mini Xp. Bu taşınabilir, kurulum gerektirmeyen Xp içerisinde birçok tamir, veri kurtarma, bakım vs.. için birçok program vardır. Mini Xp içerisinde de ayrıca acronis ve ghost yazılımları ayrıca vardır.

  -HIRENS BOOT CD-  Bilmeyen yoktur sanırım. TncTr Edition Hirens Boot CD. (v9,4 olması lazım sürümün) İçinde çok sayıda araçlar, programlar var.

  -ACRONIS TRUE IMAGE v11-  Ghost ile birlikte 1 numaralı sistem backup/restore yazılımı. İşletim sisteminizin komple yedeğini alabilir, istediğiniz zaman 5 dakikada eski haline restore edebilirsiniz.

  -GHOST v11-  Symantec Ghost v11. Bu da bir diğer sistem backup/restore yazılımı. İşletim sisteminizin komple yedeğini alabilir, istediğiniz zaman restore edebilirsiniz.


  -PARTITION MAGIC v8-  Gelişmiş harddisk programıdır. Harddisk partisyonlarınızı düzenleyebilir,birçok ayrıntılı düzenleme yapabilirsiniz.

  2 menü daha var;
  +MBR Fix(Ntldr Fix de deniyor) ile harddiskin açılış sektörü bozulan harddiskleri onarabilirsiniz. +XP şifre kırıcı ile şifresi unutulan Xp'lerin şifrelerini sıfırlayabilir, istediğiniz şifreyi de belirleyebilirsiniz.


  -WPI (Windows Post Installation)-
  -Seçmeli Otomatik Program Kurulumu-

  Wpi entegresi ile hem Xp hem de Vista kurulumundan sonra masaüstü gelmeden otomatik olarak sizi bir pencere karşılar. Bu pencerede 3 Gb'dan fazla program arşivi vardır. Mouse ile programların üzerine geldiğinizde ufak bir pencere belirir, programlar hakkında kısa bilgiler yazdım hepsine tek tek, görebilir, programlar hakkında bilgilenebilirsiniz.. Kurmak istediklerinizin önlerine işaret koyun ve 'Yüklemeye Başla' diyerek seçtiğiniz programların otomatik olarak sırayla kurulmasını izleyin... Geniş ve güncel bi program arşivi oluşturdum, umarım hoşunuza gider. Yalnız dikkat edin eğer Vista kurduysanız Vista'da olan şeyleri kurmayın bir daha, mesela; Vista Sidebar, Windows Live Photo Gallery.. vb gibi.. Vista uyumludur zaten programların hemen hemen hepsi.. Sadece bunlara dikkat edin.. Vista Sidebar, Live Photogallery gibi programlar Xp içindir, Xp'ye Vista özellikleri katmak içindir yani Vista için değildir. Kurmaya çalışırsanız hatalara yol açabilir hiç denemeyin

  *Sadece Windows kurulumundan sonra otomatik açılmakla kalmaz tabii. İstediğiniz zaman dvd içerisindeki WPI klasörüne girerek oradaki wpi.hta'yı tıklarsanız o pencere yine açılır ve istediğiniz zaman, istediğiniz bilgisayara takarak program dvd'si olarak da kullanabilirsiniz. Tek tek kurmak isterseniz WPI/Install yolunda programların setupları vardır adından belli ne oldukları, çift tıklama ile katılımsız(otomatik) kurulurlar. Katılımsız programları derlediğim yerli ve yabancı sitelerdeki sayısız arkadaşa teşekkür ederim...  Devam;  Ve seçtiğimiz programlar sırayla yükleniyor;  Kod:

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


  Alternatif, uyumlu linkler! İstediğiniz partı istediğiniz siteden karışık çekebilirsiniz.
  Makaveli arkadaşımıza upload için tüm forum adına sonsuz teşekkürler.
  Kod:

  1. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  2. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  3. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  4. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  5. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  6. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  7. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  8. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  9. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  10. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  11. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  12. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  13. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  14. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  15. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  16. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  17. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  18. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  19. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  20. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  21. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  22. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  23. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  24. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  25. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  26. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  27. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  28. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  29. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  30. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  31. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  32. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  33. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  34. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  35. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  36. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  37. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  38. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  39. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  40. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  41. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


  Alternatif TEK LINK: Muharremerd arkadaşımıza upload için teşekkürler.
  Kod:

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  Nasıl indirilir;
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


  Direkt nero ile kalıbı diske yazdırabilirsiniz.

  Rar şifresi yoktur. Xp kurulum ekranı ve Wpi ekranı gibi yerlerde reklam vardır(Çalıntıyı önlemek için) Xp veya Vista içerisinde reklam yoktur.(Vista da kurulum ekranı dahil, hiçbir yerinde reklam yoktur)
  Toplam 41 part. Bozuk dosya inmesi olasılığına karşılık Winrar ile %2 kurtarma kaydı ekledim. Upload yeri olarak 4 Gb veriyi güvenebildiğim tek site rapidshare'e ekliyorum. Başka upload edilmeyecektir. Çıkabilecek sorunlara karşı bütün partlar pc de vardır, gerekirse yeniden upload edilir.
  ----------------------------------------------
  Tüm partları indirin. Part1'e sağ tıklayıp buraya çıkart deyin. 3,99-4.00 Gb boyutunda, Perfect_XpSP3_VistaSP1_DVD.iso adında bir dosya çıkacaktır. Bu rar ikonu şeklinde gözükse bile kesinlikle 2. defa çıkarmayın. Perfect_XpSP3_VistaSP1_DVD.iso dosyası dvd'ye yazdıracağınız dosyadır. Tabi direk veri dvd'si olarak yazdırmayacaksınız, boot olmaz yoksa! Mesela NERO ile 'kalıbı diske yazdır' veya 'kalıp/tasarı/dosya>Disk kalıbı veya kayıtlı tasarı' bölümüne tıklayın, açılan pencerede dosya seçmenizi isteyecek, Perfect_XpSP3_VistaSP1_DVD.iso dosyasını gösterin. Daha sonra 2x, 4x gibi yavaş bir hız seçerek, tercihen kaliteli bir DVD'ye yazdırın. Perfect Xp + Vista DVD'niz hazır! Artık bilgisayarınızı Dvd'den boot ederek istediğiniz işletim sistemini kurabilirsiniz, içindeki dev program arşivini kurcalayabilirsiniz vs... Hayırlı olsun!
  -Çalışmayı beğendiysek bir teşekkür butonuna basmayı veya yorum yazmayı ihmal etmeyelim lütfen, beğenilme durumuna göre biz de sevinelim, çalışmalarımıza devam etmek için sebeplenelim..- [/i][/b]
  -UYARI-

  Perfect Xp'ler (veya vista) ilk olarak her zaman tnctr.com'da yayınlanmaktadır. (Ç)alıntı, re-upload, şifre koymak, kendisinin gibi göstermek vb yasaktır. Zaten kurulum ekranına vs reklam vs koydum mecburen bu yüzden. Blog adresim
  Register or Login
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  reklamı ve benim nickim ile bana yardımcı olan Morning arkadaşımızın adı reklam olarak kurulum ekranlarında vs geçmektedir... Çalıntı yapanlar, sunumun noktasına, virgülüne dokunanlar bu adreste teşhir edilecektir! Alıntı yapmak isteyenler bu sayfadaki(yukarıdaki) bilgileri değiştirmeden , noktasına virgülüne dokunmadan başka yerde yayınlayabilirler. Güncel bilgiler, linkler vs için tnctr.com takip edilmelidir, burayı gerektiğinde sürekli güncellerim, destek veririm. Alıntı yapacak olanlar Özel mesaj ile bana yayınladıkları yerleri söylerlerse benim de takip etme şansım olur, google ile uğraşmam. Hatta kolaylık olsun diye yakında upload bittiğinde uygun Code'ları veririm isteyen forumlarda kolaylıkla kopyala/yapıştır yapabilir.
  Alıntıdır densin.
  Saygılar ve emeğe saygı...  kadir
  kadir

  Mesaj Sayısı : 1
  Kayıt tarihi : 07/12/09

  Geri: Perfect Xp Sp3+vista Sp1 Multi Dvd Edition (Eski- 8 Temmuz)

  Mesaj tarafından kadir Bir Ptsi Ara. 07, 2009 3:09 pm

  YA NEDEN TEK LİNKLİ OLMUYO ÇOOK GÜZEL BANA LAZIM ARKADAŞLAR BİLER VARSA
  LÜTFEN ŞU SORUMA CEVAP VERSİN
  Karakatil
  Karakatil
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 2424
  Kayıt tarihi : 04/07/09
  Yaş : 28
  Nerden : C/System32

  Geri: Perfect Xp Sp3+vista Sp1 Multi Dvd Edition (Eski- 8 Temmuz)

  Mesaj tarafından Karakatil Bir Ptsi Ara. 07, 2009 5:17 pm

  tek link olmuyorsa diğer linkleri deneyin.
   Forum Saati Çarş. Ocak 23, 2019 12:44 pm