Multikotr Network

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Büyük Android Platformu

En son konular

» Galaxy Ace II I8160'a Güncel Türkiye Kies Romu Nasıl Yüklenir [2.3.6 I8160XXLH4]
Türkçe - Windows XP AERO XTREME 2009 (CLASSIC) (TÜRKÇE) EmptyPerş. Ağus. 21, 2014 1:36 pm tarafından abucabbar

» Black Dark Lite Edition 2010 V2 - Emre90, 2010'un En Şık Lite Sürümü
Türkçe - Windows XP AERO XTREME 2009 (CLASSIC) (TÜRKÇE) EmptyÇarş. Eyl. 04, 2013 1:57 pm tarafından sondevrim55

» izzet Yıldızhan - Sen Deli Misin fuLL 2009 | 320 Kbps
Türkçe - Windows XP AERO XTREME 2009 (CLASSIC) (TÜRKÇE) EmptyPerş. Tem. 18, 2013 10:01 am tarafından milliyetci1979

» Install ClockworkMod Recovery on the LG GT540 Optimus
Türkçe - Windows XP AERO XTREME 2009 (CLASSIC) (TÜRKÇE) EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:51 am tarafından Karakatil

» Root the LG GT540 Optimus
Türkçe - Windows XP AERO XTREME 2009 (CLASSIC) (TÜRKÇE) EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:50 am tarafından Karakatil

» LG P503 Optimus One Root + Recovery
Türkçe - Windows XP AERO XTREME 2009 (CLASSIC) (TÜRKÇE) EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:45 am tarafından Karakatil

» LG-970 CWM Ve Root Enjekte Etme!
Türkçe - Windows XP AERO XTREME 2009 (CLASSIC) (TÜRKÇE) EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:40 am tarafından Karakatil

» LG Optımus 3D Max Root Yapımı
Türkçe - Windows XP AERO XTREME 2009 (CLASSIC) (TÜRKÇE) EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:31 am tarafından Karakatil

» LG Optimus 4X HD'ye CWM Yükleme
Türkçe - Windows XP AERO XTREME 2009 (CLASSIC) (TÜRKÇE) EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:27 am tarafından Karakatil

Tarıyıcı

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Windows XP AERO XTREME 2009 (CLASSIC) (TÜRKÇE)

Karakatil
    Karakatil
    Admin
    Admin

Türkçe - Windows XP AERO XTREME 2009 (CLASSIC) (TÜRKÇE) Empty Windows XP AERO XTREME 2009 (CLASSIC) (TÜRKÇE)

Mesaj tarafından Karakatil Paz Ekim 25, 2009 10:06 pm

Windows XP AERO XTREME 2009 (CLASSIC) (TÜRKÇE)
    ..Sadeliğindir Beklentilerin!!..

..CLASSIC Sürüm ile LIVE Sürüm arasindaki fark sadece tema ve arayüz olarak değişikliklerdir..

..Örneğin: CLASSIC sürümde siyah vista benzeri tema tasarlanmıştir..

~~ Sistem Bilgisi ~~
    Boyut: 660 MB
    Sürüm: CLASSIC SÜRÜMÜ
    Versiyon: 1.3 (FINAL)
    Yapımcı: secret ++
    Sunucu: Rapidshare.com + Alternatif Linkler
    Durum: Yüklendi

Windows XP AERO XTREME 2009 (CLASSIC) işletim sisteminin hayallerinizle irdelenmiş eşsiz dizaynı ile sadeliğinizi hissedin.

Tamamiyle tarafımızca tasarlanmış benzersiz arayüzü ve özel classic temasıyla hayallerinizdeki sadeliğe ulaşın. Yepyeni dizaynıyla başlat menüsü, görev çubuğu, geliştirilmiş kopyalama ekranı, dock menüsü, yeşil türkçe toolbar gibi birçok harika özellikle görselliğin doruğuna çıkın.

Entegre Edilen Bazı Ek Program ve Özellikler

Microsoft Net Framework TR (1.1SP1 - 2.0SP2 - 3.0SP2 - 3.5SP1)
    Microsoft Silverlight v2.0.31005
    Winrar 3.80 TR
    IE 7 + Güncelleştirmeleri
    WMP11 + Güncelleştirmeleri
    YouTube Giriş Eklentisi
    Yeni Degistirilmiş Özel Windows Sesleri
    Aero Cursor (Manuel Seçimli)
    Özel 112 Adet Wallpaper + Yeni Ekran Koruyucuları

Her Daim Güncel ve Sorunsuz

..Windows XP AERO XTREME (CLASSIC) işletim sisteminin belli dönemlerde (yaklaşık 3-4 ay) yeni versiyonları sitemizde yayınlanacaktır.

Bu sayede en son güncelleştirmelerle donatılmış yeni versiyonla güncelliğinizi korurken, aynı zamanda önceki versiyonlarda karşılaşılan sorunların giderildiği ve ek eklentiler, özelliklerle geliştirilmiş sistemle maksimum performansa ulaşacaksınız...

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKTE SISTEMDEN GÖRÜNTÜLER (11 ADET)

CODE
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Biz En İyisiyiz!!

Windows XP AERO XTREME (CLASSIC) işletim sistemi orijinal SP3 kullanarak hazırlanmış ve SP3 ten sonraki OCAK 2009 a kadarki güncelleştirmeler entegre edilerek oluşturulmuş xp tabanlı bir işletim sistemidir. Full SATA paketi eklendiği içinde sata sorunu olmadan bilgisayarınızı sorunsuz kullanabilirsiniz.

Isletim sisteminin etkinleştirme ve orijinallik ayarları yapılmış olup, bu sayede ürün doğrulama gerektiren microsoft yazılımlarını ve ayrıcalıklarını sonuna kadar kullanabilirsiniz..

Dilediğiniz Gibi Kişiselleştirin

..Windows XP AERO XTREME (CLASSIC) işletim sistemi kullanıcılarına sınırsız özgürlükler tanımaktadır. Işletim sisteminin kurulumu sırasında kullanıcı adı ve yapılandırma ayarları, bölge ve dil seçenekleri, klavye düzeni gibi ayarları kendiniz kişisel bilgilerinize göre manuel girebilirsiniz..

Bilgi: Işletim sistemine CD-KEY entegre edilmiştir. Bu nedenle kişiselleştirme ayarlarında bu seçenek yoktur..

Yeni Dock`la Tanışın

..Yuvarlak dock menüsüne bilgisayarınızdan dilediğiniz kısayolu sürükleyerek atabilir, böylece daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca eklediğiniz kısayolu silebilir ve bu yuvarlak dock menüsünü kendi zevkinize göre tamamen özelleştirebilirsiniz..

Farkınızı Yaşayın

..Hazırladığımız eşsiz "CLASSIC" temasıyla sadeliğin ahengini gözlemleyin. Kullanım kolaylığının yanı sıra aero transparanlığının büyüsüne kapılın..

Artık yepyeni dizaynıyla yeni görev çubuğu, net çizgilerle tasarlanmış yeni başlat menüsü, kapanış ekranı, geliştirilmiş kopyalama ekranı, kenar çubuğu gibi pek çok yeni özelliğin keyfini yaşarken, aynı zamanda yeniden tasarlanan yeşil toolbarı ile işlemlerinizi tek bir menüden gerçekleştirin...

Windows 3B Çevire Kavuşun

..3B Çevir özelliğiyle, açık pencereler arasında gezinmek ve çalışmak istediğiniz pencereyi hızlı bir şekilde bulup seçmek için, farenizdeki kaydırma tekerleğini kullanabilirsiniz..

Bilgi: 3B Çevir özelliğine geçiş yapmak için:
    "Win" tusuna basılı tutup, 3B özelliğine geçiş sağlanana kadar birkaç defa "TAB" tusuna basin.

Yenilenen Kurulum Ekranı

..Yenilenen kurulum ekranı ile işletim sistemi kurulumunda
    gerekli tüm ayrıntıları öğrenin..

Klasörlere Tek Bir Menüden Ulaşım

..Yuvarlak dock menüsü, yeni özel türkçe toolbarı gibi pekçok yeni özellikle işlemlerinizi en kolay yoldan gerçekleştirin..

..Mükemmel Kapanış Butonu

..Yeniden tasarlanan renkli transparan kapanış butonu ile fark yaratın..

Eşsiz Arayüzüyle Sistem Özellikler Ekranı

..Bildiklerinizi unutun..Artık daha farklı..

Yepyeni Dizaynıyla Açılış-Kapanış Ekranı

..Çoklu kullanıcılara uygun tasarlanmış açılış-kapanış ekranı ile kullanım kolaylığını yaşayın..

Yeni Tasarımıyla Sistem Toolbarı

..Yeniden tasarlanan yeşil toolbarı ile işlemlerinizi tek bir menüden gerçekleştirin..

Özel Wallpaper ve Ekran Koruyucuları

..AERO XTREME işletim sistemiyle, 112 adet özel wallpaper ve farklı ekran koruyucularıyla masaüstünüzü zenginleştirin..

Sistem Gereksinimi

..AERO XTREME işletim sistemi, tüm driverlarınızı kurduktan sonra 268 RAM ve 0 işlemci tüketmektedir..Ayrıca bazı uygulamaları kapatarak maksimum performansa ve hıza ulaşırsınız..

..BILGI: Performans arttırımı için "Konudaki Genel Soru ve Cevaplar" (12) ye bakiniz..

--

Kurulum ve CD ye yazdirma hakkinda tüm bilgi indirdiğiniz partlardaki "OKU-KURULUM" dosyasinda verilmiştir..MUHAKKAK OKUYUN!!..

PARTLAR BIRBIRIYLE UYUMLUDUR KARISIK INDIREBILIRSINIZ!!

Rapidshare.com Linki

CODE

Hotfile.com Linki

CODE

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 7:44 am