Multikotr Network

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Büyük Android Platformu

En son konular

» Galaxy Ace II I8160'a Güncel Türkiye Kies Romu Nasıl Yüklenir [2.3.6 I8160XXLH4]
Torque Client / Silkroada Kısa Sürede Girmek / Resimli Anlatım|-Yeni Sistem Uyumlu-| EmptyPerş. Ağus. 21, 2014 1:36 pm tarafından abucabbar

» Black Dark Lite Edition 2010 V2 - Emre90, 2010'un En Şık Lite Sürümü
Torque Client / Silkroada Kısa Sürede Girmek / Resimli Anlatım|-Yeni Sistem Uyumlu-| EmptyÇarş. Eyl. 04, 2013 1:57 pm tarafından sondevrim55

» izzet Yıldızhan - Sen Deli Misin fuLL 2009 | 320 Kbps
Torque Client / Silkroada Kısa Sürede Girmek / Resimli Anlatım|-Yeni Sistem Uyumlu-| EmptyPerş. Tem. 18, 2013 10:01 am tarafından milliyetci1979

» Install ClockworkMod Recovery on the LG GT540 Optimus
Torque Client / Silkroada Kısa Sürede Girmek / Resimli Anlatım|-Yeni Sistem Uyumlu-| EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:51 am tarafından Karakatil

» Root the LG GT540 Optimus
Torque Client / Silkroada Kısa Sürede Girmek / Resimli Anlatım|-Yeni Sistem Uyumlu-| EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:50 am tarafından Karakatil

» LG P503 Optimus One Root + Recovery
Torque Client / Silkroada Kısa Sürede Girmek / Resimli Anlatım|-Yeni Sistem Uyumlu-| EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:45 am tarafından Karakatil

» LG-970 CWM Ve Root Enjekte Etme!
Torque Client / Silkroada Kısa Sürede Girmek / Resimli Anlatım|-Yeni Sistem Uyumlu-| EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:40 am tarafından Karakatil

» LG Optımus 3D Max Root Yapımı
Torque Client / Silkroada Kısa Sürede Girmek / Resimli Anlatım|-Yeni Sistem Uyumlu-| EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:31 am tarafından Karakatil

» LG Optimus 4X HD'ye CWM Yükleme
Torque Client / Silkroada Kısa Sürede Girmek / Resimli Anlatım|-Yeni Sistem Uyumlu-| EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:27 am tarafından Karakatil

Tarıyıcı

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Torque Client / Silkroada Kısa Sürede Girmek / Resimli Anlatım|-Yeni Sistem Uyumlu-|

Karakatil
    Karakatil
    Admin
    Admin

Torque Client / Silkroada Kısa Sürede Girmek / Resimli Anlatım|-Yeni Sistem Uyumlu-| Empty Torque Client / Silkroada Kısa Sürede Girmek / Resimli Anlatım|-Yeni Sistem Uyumlu-|

Mesaj tarafından Karakatil C.tesi Kas. 21, 2009 8:27 pm

> YENİ SİSTEM GELMESİNDEN DOLAYI PROGRAM 20 SANİYEDEN ÖNCE DENEME YAPMAMAKTADIR <

KURULUM : RARDAN ÇIKARTTIĞINIZ BÜTÜN DOSYALARI KOPYALAYIP SİLKROADIN KURULU OLDUĞU KLASÖRE YAPIŞTIRIN.. SONRA YAPIŞTIRDIĞINIZ YERDEKİ Torque Simgesine sağ tıklayıp gönter sekmesinden masaüstüne kısayol oluşturu tıklayın böylece kurulmuş olacak ve masaüstünden Torqueyi açabileceksiniz...

ANLATIM

Torque Client / Silkroada Kısa Sürede Girmek / Resimli Anlatım|-Yeni Sistem Uyumlu-| Adszurp
    1) Önce Torqueyi Açıyoruz...
    2) Id Pw girip serveri seçiyoruz ve login diyoruz...
    3) Altta logining der sonra server trafic der ama girdiginde please select character yazısı çıkar ve en son Logged in ! Have a Fun der... Anlayınki Oyuna girdi...
    4) O yazı çıkınca char listesi geliyor sağ üste ordan charın ismini seçip select diyoruz we swap to cliente tıklıyoruz bölece oyun açılıyor...
    5) Eğer Dc Yerseniz tekrar swap to cliente basın hiç login olmaya uğraşmadan chara girer we kasmaya dewam edersiniz !!!

Sonra normal oyun açılıyor karakter giriş ekranına geliyor kendiliğinden ama bir baktınız boş korkmayın Torgue orayıda kendi geçiyor direk oynamak için char karşımıza geliyor

Torgue Sytem Traya küçültülebiliyor yani saklanıyor sağ alta....

NOT: TORQUEYİ KAPATIRSANIZ DC YERDISIZ LOGİN OLMUŞ TORGUEYİ YANİ CHARA GİRDİĞİNİZ TORGUEYİ KAPATMAYIN !!!

Download

2.1

TOQUENIN ORJİNAL SİTESİ AMA VİRÜS TARAMA SONUCU YOK:
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

HATALARA ÇÖZÜM

1) KURULUM : RARDA ÇIKNA DOSYALARI SİLKROADIN KURULU OLDUĞU KLASÖRE YAPIŞTIRIN...VE YAPIŞTIRDIĞINIZ YERDEKİ TOPRGUE SİMGESİNDEN AÇIN....

2) You need a method of return to use this feature.If you thik this is a mistake,either teleport or relog ::: Bu sık karşılaşılıyor yeni versyonda kaldırıldı dendı ama genede bazı insanlarda var...Returnları bir araya toplayıp page 1de 1.sıranın 3. slotuna koyun sorun kalkıcak...

3) Serverlar gelmesse joymax sitesinin açılmasını sağlayın yani silkroada start gelmesi gibi...

4) Orjinal Sro_Client kullanın editlenmiş ile denedim çalışmadı...

5) Botlarla Çalışmaz....

6) Bunlardan farklı hata alanlar ve swap cliente tıklayınca hata alanlar ve dc yiyenler

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

bu linkle tıklayıp indirsiN...

7) Login ekranı dolmayanlar şunu yapsın sorun kalkar: WINDOWS/SYSTEM32/DRIVERS/ETC/Hosts buraya girin sonra Host dosyasini Not Defteri ile açın orda GNWTJoymax diye bişi yazar ve IP numarası olur... varsa onlari silin duzelicektir.. Gene Olmassa windows update yapıcaksınız...

Cool Scroll hatası alan arkadaşlar scrollLarı dediğim yere koyduktan sonra torque'yi silip tekrar'dan kursun...

ARKADAŞLAR BUNLARDAN BAŞKA SORUN ASLA OLAMAZ OLURSA PCNİZDE DONANIM EKSİKLİĞİ VAR DEMEKTİR O KONUDADA BEN YARDIMCI OLAMAM

NOT: BİRDEN FAZLA TORQUE AÇAMIYORUZ ARTIK =((

Rica Ediyorum Lütfen Programı Denemeden '' Hadi Lan Ordan Falan Demeyin '' Programda Virüs Falan Yoktur.

Torque yi Stealthexle Çalıştırmak!!! Arkadaşlar 5 dklık bir çalışmayla Torqueyi Stealthex ve AgBotla çalıştırabilirsiniz. Yapacağımız işlem kısaca Torquenin içindeki joymax ip lerini SrProxy nin ipleri ile değiştirip, Torque yi Srproxy üzerinden çalıştırmak. Böylece botlar Torqueyi desteklemiş oluyor.
    Bunu yapmak için Torqueyi editlememiz gerekiyor. Editleme programını buradan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] indirebilirsiniz. Kendi sitesi bu yüzden VirusTotal filan vermeyecem.

Öncelikle Torque.exe nin bir yedeğini alın. Yanlış birşey yaparsak tekrar indirmek zorunda kalmayalım.
    Edit Kısmı:
    1- Edit programını(Xvi32) açın ve File>Open e tıklayın.
    2- Oradan Torque.exe yi bulun ve seçin.
    3- Torque yüklendikten sonra Ctrl+F ye basın. Arama çubuğuna gwgt yazın ve arayın. (Resim için tıklayın.)
    4- Şimdi bize gwgt1.joymax.com ve gwgt2.joymax.com un olduğu satıra götürdü. Bu iki ip yi değiştireceğiz şimdi.
    5- İlk g ye tıklanmış şekilde Edit>Overwrite string e tıklayın. (Resim için tıklayın.)
    6- Gelen kutuya 127.0.0.1 ve 7 tane boşluk yazın, sonra da OK e tıklayın. (Resim için tıklayın.)
    7- Şimdi gwgt2 yi değiştireceğiz. Diğer g nin üzerine gelin ve aynı işlemi yapın. (Resim için tıklayın.)
    8- Herşey tamam. Ctrl+S yapın veya File>Save yapın. Programı kapatabilirsiniz.

Stealthex Bot Kısmı:
    SrProxy yi açın ve Listen Portunu 15779 olarak değiştirin. RevBot compability yi işaretleyin ve Start a basın.

Torque Client / Silkroada Kısa Sürede Girmek / Resimli Anlatım|-Yeni Sistem Uyumlu-| Asdxqn
    Önemli!!!
    Stealthexle açmayı şöyle yapacağız. Önce botu fake bir client ile açmaya çalışacağız. Herhangi bir exe nin adını sro_client.exe yapın ve Stealthex e bunu gösterin. Örneğin ben Skype Setupunu sro_client.exe yaptım ve bota bunu gösterdim. Bota Start dediğimizde client yerine ne gösterdiysek o açılacak. Sonra Torque yi açtığımızda botla çalışacaktır

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 6:07 pm