Multikotr Network

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Büyük Android Platformu

En son konular

» Galaxy Ace II I8160'a Güncel Türkiye Kies Romu Nasıl Yüklenir [2.3.6 I8160XXLH4]
100 LVL için ! Full Str Fire BoW & Full Str Force BoW [YENİ] EmptyPerş. Ağus. 21, 2014 1:36 pm tarafından abucabbar

» Black Dark Lite Edition 2010 V2 - Emre90, 2010'un En Şık Lite Sürümü
100 LVL için ! Full Str Fire BoW & Full Str Force BoW [YENİ] EmptyÇarş. Eyl. 04, 2013 1:57 pm tarafından sondevrim55

» izzet Yıldızhan - Sen Deli Misin fuLL 2009 | 320 Kbps
100 LVL için ! Full Str Fire BoW & Full Str Force BoW [YENİ] EmptyPerş. Tem. 18, 2013 10:01 am tarafından milliyetci1979

» Install ClockworkMod Recovery on the LG GT540 Optimus
100 LVL için ! Full Str Fire BoW & Full Str Force BoW [YENİ] EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:51 am tarafından Karakatil

» Root the LG GT540 Optimus
100 LVL için ! Full Str Fire BoW & Full Str Force BoW [YENİ] EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:50 am tarafından Karakatil

» LG P503 Optimus One Root + Recovery
100 LVL için ! Full Str Fire BoW & Full Str Force BoW [YENİ] EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:45 am tarafından Karakatil

» LG-970 CWM Ve Root Enjekte Etme!
100 LVL için ! Full Str Fire BoW & Full Str Force BoW [YENİ] EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:40 am tarafından Karakatil

» LG Optımus 3D Max Root Yapımı
100 LVL için ! Full Str Fire BoW & Full Str Force BoW [YENİ] EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:31 am tarafından Karakatil

» LG Optimus 4X HD'ye CWM Yükleme
100 LVL için ! Full Str Fire BoW & Full Str Force BoW [YENİ] EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:27 am tarafından Karakatil

Tarıyıcı

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

100 LVL için ! Full Str Fire BoW & Full Str Force BoW [YENİ]

Karakatil
    Karakatil
    Admin
    Admin

100 LVL için ! Full Str Fire BoW & Full Str Force BoW [YENİ] Empty 100 LVL için ! Full Str Fire BoW & Full Str Force BoW [YENİ]

Mesaj tarafından Karakatil Paz Kas. 22, 2009 9:37 am

Evet 100 lvl ' in gelmesiyle herkeste bir telaş bir yapılandırma korkusu ne yapsam ne etsem diye herkes birbirine soruyor ... Bende bu karışıklığı biraz olsun gidermek için size chinese charlar için en iyi en ideal yapılandırmaları planladım ve ayrıntılı anlatacağım..

>>> BU KONUDA FULL STR FİRE BOW & FULL STR FORCE BOW ' U ANLATIYORUM ...

evet başlayalım...

>>Öncelikle charımız FULL STR olacak ...

>Giysi olarak GARMENT giyeceğiz.Çünkü , fiziksel defansımız str olduğumuz için oldukça fazla olacak magical defans açığımızı GARMENT ile biraz da olsa kapatacağız ...

Charımız hem PVP'de hem Unique'de hem de job 'da çok iyidir Ayrıca Fortress War'da da oldukça iyidir.Bu dediğim şeyleri yapmak için charınızı çok iyi kullanmanız gerek . Ama tek sorun ok kullanması ve okun kasarken çabuk bitmesi.Eğer Force yapılandırma yaparsanız biraz yavaş olursunuz ama Pvp'de daha süper olursunuz.Unique'de yavaşlık biraz sorun çıkarabilir.

*** şimdi gelelim en önemli bölüme skillere ;

ben skiller konusunda çok çeşitli yapılandırmalar gördüm ve aralarından 100 lvl için en iyisini en idealini seçtim .Skillerin splerini bilmediğim için sadece hangi skiller açılmalı açılmamalı olarak size sunuyorum ...

FULL STR FİRE BOW SKİLLERİ ;

!!!! KIRMIZI ÇİZGİLER İÇİNE ALDIKLARIM AÇILMASI GEREKENLER ...

!!!! MAVİ ÇİZGİLER İÇİNE ALDIKLARIM İSTEĞE BAĞLI AÇILACAK SKİLLERDİR ...

Forum Saati C.tesi Mayıs 11, 2024 3:59 pm