Multikotr Network

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Büyük Android Platformu

En son konular

» Galaxy Ace II I8160'a Güncel Türkiye Kies Romu Nasıl Yüklenir [2.3.6 I8160XXLH4]
Windowblinds 6.2 [addon-katılımsız Kurulum], Varsayılan temayı kendiniz belirleyin,seçin,ekleyin.[Videolu anlatım] EmptyPerş. Ağus. 21, 2014 1:36 pm tarafından abucabbar

» Black Dark Lite Edition 2010 V2 - Emre90, 2010'un En Şık Lite Sürümü
Windowblinds 6.2 [addon-katılımsız Kurulum], Varsayılan temayı kendiniz belirleyin,seçin,ekleyin.[Videolu anlatım] EmptyÇarş. Eyl. 04, 2013 1:57 pm tarafından sondevrim55

» izzet Yıldızhan - Sen Deli Misin fuLL 2009 | 320 Kbps
Windowblinds 6.2 [addon-katılımsız Kurulum], Varsayılan temayı kendiniz belirleyin,seçin,ekleyin.[Videolu anlatım] EmptyPerş. Tem. 18, 2013 10:01 am tarafından milliyetci1979

» Install ClockworkMod Recovery on the LG GT540 Optimus
Windowblinds 6.2 [addon-katılımsız Kurulum], Varsayılan temayı kendiniz belirleyin,seçin,ekleyin.[Videolu anlatım] EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:51 am tarafından Karakatil

» Root the LG GT540 Optimus
Windowblinds 6.2 [addon-katılımsız Kurulum], Varsayılan temayı kendiniz belirleyin,seçin,ekleyin.[Videolu anlatım] EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:50 am tarafından Karakatil

» LG P503 Optimus One Root + Recovery
Windowblinds 6.2 [addon-katılımsız Kurulum], Varsayılan temayı kendiniz belirleyin,seçin,ekleyin.[Videolu anlatım] EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:45 am tarafından Karakatil

» LG-970 CWM Ve Root Enjekte Etme!
Windowblinds 6.2 [addon-katılımsız Kurulum], Varsayılan temayı kendiniz belirleyin,seçin,ekleyin.[Videolu anlatım] EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:40 am tarafından Karakatil

» LG Optımus 3D Max Root Yapımı
Windowblinds 6.2 [addon-katılımsız Kurulum], Varsayılan temayı kendiniz belirleyin,seçin,ekleyin.[Videolu anlatım] EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:31 am tarafından Karakatil

» LG Optimus 4X HD'ye CWM Yükleme
Windowblinds 6.2 [addon-katılımsız Kurulum], Varsayılan temayı kendiniz belirleyin,seçin,ekleyin.[Videolu anlatım] EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:27 am tarafından Karakatil

Tarıyıcı

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Windowblinds 6.2 [addon-katılımsız Kurulum], Varsayılan temayı kendiniz belirleyin,seçin,ekleyin.[Videolu anlatım]

Karakatil
    Karakatil
    Admin
    Admin

Windowblinds 6.2 [addon-katılımsız Kurulum], Varsayılan temayı kendiniz belirleyin,seçin,ekleyin.[Videolu anlatım] Empty Windowblinds 6.2 [addon-katılımsız Kurulum], Varsayılan temayı kendiniz belirleyin,seçin,ekleyin.[Videolu anlatım]

Mesaj tarafından Karakatil C.tesi Kas. 07, 2009 9:55 am

WindowBlinds 6.2
    (Addon/Katılımsız Kurulum)

Kurulum tamamlanınca 13.dakikada tema seçimini yapıp kuruluma devam edersiniz.
    Adımı atlarsanız WindowBlinds kurulu olacaktır fakat açılışta aktif olmayacaktır, yaptıysanız sizin tema ayarlarınız geçerli olacaktır
    Dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

nlite - RVM - WPI - Kurulu sistemde çalışır.
    (Test edip öyle yayımlıyorum)

Kurulu sistemde çalıştırırken kesinlikle dikkat etmeniz gerekenler var,
    aksi takdirde aktivasyon penceresi ile karşılaşırsınız.

1. WindowBlinds programının herhangi bir sürümünün sisteminizde kurulu olmaması ve önceden kaldırmış olsanız bile sisteminizde kalıntısının bulunmaması.
    2. Kuruluma başlamadan evvel açık olan tüm uygulamalarınızı kapatın.
    3. Kuruluma başladıktan sonra tema seçim ekranı gelinceye kadar klavye ve mousea kesinlikle dokunmayın çünkü otomatik cracleme işlemi yapılacaktır. Crackleme başarısız olursa aktivasyon penceresi ile karşılaşırsınız.

Bir nedenden dolayı crackleme işlemi başarısız sonuçlanır ve aktivasyon ekranı ile karşılaşırsanız yapmanız gereken WindowBlinds'i Program Ekle/Kaldırdan kaldırmak ve bilgisayarınızı kapatıp açıp kurulumu baştan çalıştırmak.

Tema seçim ekranı. Temaların önizlemeleri mevcuttur.

Windowblinds 6.2 [addon-katılımsız Kurulum], Varsayılan temayı kendiniz belirleyin,seçin,ekleyin.[Videolu anlatım] Ana

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

36MB

WindowBlinds 6.2
    (Temasız, Addon/Katılımsız Kurulum)
    (Videolu Anlatım - Kendi Temanızı Ekleyin)

Aşağıdaki dosya WindowBlinds'i kurar ve full hale getirir. İçerisinde hiçbir tema yoktur.
    WindowBlinds açılışta çalışmaz, aktif olmaz.

CODE

7MB

Videolu Anlatım
    CODE

15MB swf

Eğer WindowBlindse kendi bulduğunuz, yapılandırdığınız temalardan eklemek isterseniz (ki eklemelisiniz, zaten bu halde bir işe yaramaz biggrin.gif ) winrar ile temalarınızı ve skins.nbd dosyasını kendi açılan arşiv şekline getirin

%SystemDrive%\Documents and Settings\All Users\Belgeler\

konumuna açtırın. Bu konuma eklediğiniz temalar *.wba uzantılı olamamalı, temalar açılmış olmalı. Kurulmuş, kullanılan bir WindowBlinds yüklü sistemin yukarıda yazdığım konumuna giderseniz açılmış temadan ne kastettiğimi anlarsınız smile.gif
    İstediğiniz temayı almak için temayı sisteminizde uygulayın ve yazdığım konumdan temaları ve "skins.nbd" dosyasını kopyalayın.

Bu kısımdan sonraki açıklamalar eklediğiniz temanın Windows içılışında otomatik olarak uygulanması/aktif hale gelmesi içindir.
    Tema uygulama işlemi aşağıdaki regedit değerlerinin sisteme girilmesi ile gerçekleşir. Bu regedit değerlerini yeni bir .inf dosyasına kaydederek, bir .bat ya da .cmd dosyası ile sisteme kaydettirilmesini sağlayacağız.

Aşağıdaki verdiğim regedit değerlerini bir .inf dosyası oluşturarak içerisine kaydedin: (Örnek: Diamond.inf)

Örnek Diamond.inf dosyasının içeriği:

CODE
    [Version]
    Signature="$Windows NT$"

[Optional Components]
    MyRegTweaks

[DefaultInstall]
    AddReg =REGEntries.AddReg
    DelReg =REGEntries.DelReg

[MyRegTweaks]
    OptionDesc ="Registry Entries"
    Tip ="Registry Entries"
    Modes =0,1,2,3
    AddReg =REGEntries.AddReg
    DelReg =REGEntries.DelReg

[REGEntries.AddReg]
    ; by necooy
    HKCU,"Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\ThemeManager","ThemeActive",0x0,"0"
    HKCU,"Software\Stardock\WindowBlinds\WindowFX.ini",,0x10
    HKCU,"Software\Stardock\WindowBlinds\WindowFX.ini\WindowFX",,0x10
    HKCU,"Software\Stardock\WindowBlinds\wb.ini\FontMapper",,0x10
    HKCU,"Software\Stardock\WindowBlinds\WB5.ini\Filter",,0x10
    HKCU,"Software\Stardock\WindowBlinds\WB5.ini\FilterCat",,0x10
    HKCU,"Software\Stardock\WindowBlinds\WB5.ini\Recent",,0x10
    HKCU,"Software\Stardock\WindowBlinds\WB5.ini\Recent","1",0x0,"%24%Documents and Settings\All Users\Belgeler\Stardock\WindowBlinds\Diamond\Diamond.uis"
    HKCU,"Software\Stardock\WindowBlinds\WB5.ini\Recent","next",0x0,"2"
    HKCU,"Software\Stardock\WindowBlinds\WB5.ini\Wallpaper",,0x10
    HKCU,"Software\Stardock\WindowBlinds\WB5.ini\WBConfig",,0x10
    HKCU,"Software\Stardock\WindowBlinds\WB5.ini\WBConfig","SkinsUIMode",0x0,"1"
    HKCU,"Software\Stardock\WindowBlinds\WB5.ini\WBLiteFX","InstantOn",0x0,"1"
    HKCU,"Software\Stardock\WindowBlinds\WB5.ini\WBLiteFX","Lastsub",0x0,"0"
    HKCU,"Software\Stardock\WindowBlinds\WB5.ini\WBLiteFX","AllowPerPixelOnOldHardware2",0x0,"1"
    HKCU,"Software\Stardock\WindowBlinds\WB5.ini\WBLiteFX","AllowPerPixelOnOldHardware",0x0,"1"
    HKCU,"Software\Stardock\WindowBlinds\WB5.ini\WBLiteFX","SkinSet",0x0,"%24%Documents and Settings\All Users\Belgeler\Stardock\WindowBlinds\Diamond\Diamond.uis"
    HKCU,"Software\Stardock\WindowBlinds\WB5.ini\WBLiteFX","SkinSet2",0x0,"Diamond"
    HKCU,"Software\Stardock\WindowBlinds\WB5.ini\WBLiteFX","RandomSkin",0x0,"0"
    HKCU,"Software\Stardock\WindowBlinds\WB5.ini\WBLiteFX","WBOn",0x0,"1"

[REGEntries.DelReg]
    ; by necooy

Önemli!
    Bu Diamond.inf dosyasında aşağıda işaretlediğim 3 kısım sizin temanıza göre değişiklik gösterecektir. Bu değişikliklerin takibini temanızı uygulayıp "Kayıt Defteri Düzenleyicisi"nden ilgili değere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Gerçek boyutundan [ 1249 x 360 ] 40% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız

Daha sonra yeni bir bir .cmd ya da .bat dosyası yaratın ve içeriğine şu komutu yazın ve kaydedin.

rundll32.exe setupapi.dll,InstallHinfSection DefaultInstall 128 .\\diamond.inf

Komutun en sonunda yazan Diamond.inf adı sizin ilk başta yarattığınız .inf dosyasının tam adıdır.

Artık şu sırayı takip ederek (kurdurarak) açılışta istediğiniz tema ile aktif olan bir WindowBlinds'e sahip olabilirsiniz.

1. Verdiğim temasız WindowBlinds'i kurdurmak
    2. Kendi temalarınızı (winrarsfx) kurdurmak
    3. Hazırladığınız .bat ya da .cmd dosyasını çalıştırmak.

WindowBlinds 6.2
    (Türkçe Yama)
    dnz_horoz20 tarafından yapılmıştır.

Windowblinds 6.2 [addon-katılımsız Kurulum], Varsayılan temayı kendiniz belirleyin,seçin,ekleyin.[Videolu anlatım] Jfkitg

Açıklama:
    WindowBlinds_v6.x_Türkçe_Dil_Paketi sayesinde programı
    %95 oranında Türkçe kullanabilirsiniz.
    Yamanın çalışması için WindowBlinds About yazan kısmından
    Default yada English yazan yeri Türkçe yapın ve programı
    minimize edip tekrar açtığınızda Türkçe olarak karşınıza çıkacaktır.

Çeviri hatalarını bildiriniz.

Forum Saati Çarş. Mayıs 15, 2024 5:53 am