Multikotr Network

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Büyük Android Platformu

En son konular

» Galaxy Ace II I8160'a Güncel Türkiye Kies Romu Nasıl Yüklenir [2.3.6 I8160XXLH4]
Savcılıgı Suç Duyurusunda Bulunmak(önemli,charı çalınan soyulan için) EmptyPerş. Ağus. 21, 2014 1:36 pm tarafından abucabbar

» Black Dark Lite Edition 2010 V2 - Emre90, 2010'un En Şık Lite Sürümü
Savcılıgı Suç Duyurusunda Bulunmak(önemli,charı çalınan soyulan için) EmptyÇarş. Eyl. 04, 2013 1:57 pm tarafından sondevrim55

» izzet Yıldızhan - Sen Deli Misin fuLL 2009 | 320 Kbps
Savcılıgı Suç Duyurusunda Bulunmak(önemli,charı çalınan soyulan için) EmptyPerş. Tem. 18, 2013 10:01 am tarafından milliyetci1979

» Install ClockworkMod Recovery on the LG GT540 Optimus
Savcılıgı Suç Duyurusunda Bulunmak(önemli,charı çalınan soyulan için) EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:51 am tarafından Karakatil

» Root the LG GT540 Optimus
Savcılıgı Suç Duyurusunda Bulunmak(önemli,charı çalınan soyulan için) EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:50 am tarafından Karakatil

» LG P503 Optimus One Root + Recovery
Savcılıgı Suç Duyurusunda Bulunmak(önemli,charı çalınan soyulan için) EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:45 am tarafından Karakatil

» LG-970 CWM Ve Root Enjekte Etme!
Savcılıgı Suç Duyurusunda Bulunmak(önemli,charı çalınan soyulan için) EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:40 am tarafından Karakatil

» LG Optımus 3D Max Root Yapımı
Savcılıgı Suç Duyurusunda Bulunmak(önemli,charı çalınan soyulan için) EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:31 am tarafından Karakatil

» LG Optimus 4X HD'ye CWM Yükleme
Savcılıgı Suç Duyurusunda Bulunmak(önemli,charı çalınan soyulan için) EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:27 am tarafından Karakatil

Tarıyıcı

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Savcılıgı Suç Duyurusunda Bulunmak(önemli,charı çalınan soyulan için)

Karakatil
    Karakatil
    Admin
    Admin

Savcılıgı Suç Duyurusunda Bulunmak(önemli,charı çalınan soyulan için) Empty Savcılıgı Suç Duyurusunda Bulunmak(önemli,charı çalınan soyulan için)

Mesaj tarafından Karakatil C.tesi Kas. 21, 2009 8:07 pm

Merhaba Arkadaşlar Bugünlerde Silkroad'da Dolandırılmaların ,Soyulmaların,Char Satarken Dolandırılmak gibi bir çok olaya rastlıyorum.
    Aynı olay 1 hafta önce başıma gelmişti.150 silke char satarken adam id pw yi aldı.Msnden Çıktı.Chara girdiğimde soyuk + pk+spler harcanmış bir vaziyette buldum.Arkadaşın bilgilerini siteye yazdım.Telefon numarasını +ip adresini öğrendim.24 saat süre verdim.2 defada telefondan arayıp mahkemeye vereceğimi söyledim.İşe yaradı ve zorlada olsa 150 silkimi geri aldım.Peki charıma zarar veren arkadaşa noldu?Kendi elleriyle charını berbat etti.Oysa bana direk silki verse ne güzel bir charı olacaktı.
    Hiç bir zaman dolandırıcılara sessiz kalmayın.Peki ne yapacagız.?Buyrun anlatım.

Char Alıp Satarken...!

Msnden bu işlemi yapıyorsak aldıgımız/sattıgımız kişinin

1. Ev telefonunu alıyoruz,Arıyoruz.Charı satan/alan kişi doğrumu kontrol ediyoruz.

2.Msnden karşı taraftan bir dosya istiyoruz ( 5-10 MB ).Dosyayı alırken.. Başlat > Çalıştır > Cmd yazıyoruz. > Sonra o Ekrana netstat -an yazıyoruz.ESTABLİSHED yazan ip adreslerini kayıt ediyoruz.

3.İsim Soyisim alıyoruz.

Charınız Soyuldu/Çalındı ama bilgileri elinizde...

O zaman Elinize Bir kağıt Birde Kalem ( Pilot yada dolma kalem ) alıyoruz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA
    ŞEHİR İSMİ

MÜŞTEKİ.....: İsmimiz ve adresimizi bu kısma yazacagız

SANIK.........: Charımızı Çalan/Soyanın Adı,İP adresi,Adresi,Ev telefonu vs. ( bildiğimiz tüm bilgilerini)

SUÇ............: Dolandırıcılık veya Hırsızlık yazın.

İZAHI..........: Buraya dolandıranın neler yaptıgını yazın. (Örnek.''...Ait hesabımı beni dolandırarak çalmıştır.''vs.

TALEP : Yukarıda arz edilen nedenlerle sanık xxxxx hakkında gerekli soruşturmanın yapılarak cezalandırılması için kamu davası açılmasına karar verilmesini saygı ile arz ve talep ederim . Tarihi yazın

Müşteki
    Ad Soyad
    Adınız
    Soyadınızı yazın
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    POLİSE VERİYORUZ

İzahı yazan kısma ''Charımı çalarak spleri +4 itemlerimi vs. şeyler kesinlikle YAZMAYIN! Böyle yazarsanız önemsemezler.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 3:27 pm