Multikotr Network

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Büyük Android Platformu

En son konular

» Galaxy Ace II I8160'a Güncel Türkiye Kies Romu Nasıl Yüklenir [2.3.6 I8160XXLH4]
Dragon® Multiboot Dvd Pro EmptyPerş. Ağus. 21, 2014 1:36 pm tarafından abucabbar

» Black Dark Lite Edition 2010 V2 - Emre90, 2010'un En Şık Lite Sürümü
Dragon® Multiboot Dvd Pro EmptyÇarş. Eyl. 04, 2013 1:57 pm tarafından sondevrim55

» izzet Yıldızhan - Sen Deli Misin fuLL 2009 | 320 Kbps
Dragon® Multiboot Dvd Pro EmptyPerş. Tem. 18, 2013 10:01 am tarafından milliyetci1979

» Install ClockworkMod Recovery on the LG GT540 Optimus
Dragon® Multiboot Dvd Pro EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:51 am tarafından Karakatil

» Root the LG GT540 Optimus
Dragon® Multiboot Dvd Pro EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:50 am tarafından Karakatil

» LG P503 Optimus One Root + Recovery
Dragon® Multiboot Dvd Pro EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:45 am tarafından Karakatil

» LG-970 CWM Ve Root Enjekte Etme!
Dragon® Multiboot Dvd Pro EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:40 am tarafından Karakatil

» LG Optımus 3D Max Root Yapımı
Dragon® Multiboot Dvd Pro EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:31 am tarafından Karakatil

» LG Optimus 4X HD'ye CWM Yükleme
Dragon® Multiboot Dvd Pro EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:27 am tarafından Karakatil

Tarıyıcı

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Dragon® Multiboot Dvd Pro

Karakatil
    Karakatil
    Admin
    Admin

Dragon® Multiboot Dvd Pro Empty Dragon® Multiboot Dvd Pro

Mesaj tarafından Karakatil Çarş. Kas. 25, 2009 9:40 am

Dragon® Multiboot Dvd Pro Dragonmultiboot

AeroStudio ile yaptığım ilk Multiboot çalışması sizinle de paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz.
    Açıklamalar
    Windows 7 Ultimate, daha önce burada yayınladığım OEM sürüm.Hiçbir ekleme çıkarma yapılmadı.Orijinalliğini koruyor.Windows 7 kurmak isterseniz doğrudan Ultimate sürüm kurulur.Diğer sürümleri (Starter, Home Basic, Home Premium, Professional) kurmak isterseniz iso imajını DVD' ye yazdırmadan önce herhangi bir imaj düzenleme yazılımı (UltraISO, PowerISO vs...) ile iso imajını açın ve "sources" klasöründeki "ei.cfg" dosyasını silin.Bu şekilde kurulum sırasında sürüm seçmeniz istenecektir.

Windows XP Professional, herhangi bir servis paketi eklenmemiş XP'ye SP3,Windows Media Player 11 ve Internet Explorer 8 eklendi.Kurulum katılımsızlaştırıldı.key girilmiştir (Key şuan için sağlam fakat key değiştirme durumunda kalırsanız; iso kalıbı içindeki "XP KEY CHANGER" klasöründe keyler ve varolan keyi değiştirmenizi sağlayan program bulunmaktadır.) . iso kalıbını herhangi bir imaj düzenleme yazılımı (UltraISO, PowerISO vs...) ile açın ve "I386" klasöründeki "WINNT.SIF" dosyasındaki aşağıda belirttiğim satırları kendinize göre düzenleyebilirsiniz daha sonra iso kalıbını kaydedin."WINNT.SIF" dosyasını düzenlemek için Notepad kullanın.

**

Kod:
    [UserData]
    ProductKey="XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX"
    ComputerName=PC
    FullName="Dragon"
    OrgName="Dragon's Sharing Area®️"

Pardus 2009, herhangi bir değişiklik yapılmamıştır.

Acronis True Image 2010 (Bootable version) son sürümdür.
    Hiren's Boot CD 10.0 sürümüdür.İşletim Sistemi kurulumundan sonra (Windows için)
    Dragon® Multiboot Dvd Pro Menu1
    yukarıda çıkan menüden Hiren's BootCD WinTools menüsü seçin ve aşağıdaki açılır.
    Dragon® Multiboot Dvd Pro Hiren

Menüde Yazılımlar sekmesine tıkladığınızda aşağıdaki katılımsız yazılımlar çıkar.DVD boyutunu ayarlamak için fazla yazlım koyamadım.Temel yazılımları koymaya çalıştım.
    Dragon® Multiboot Dvd Pro Menu
    Bu Menü(Kurulumdan sonra çıkan) AutoPlay Media Studio 7.5 yazılımı ile hazırlanmıştır.

MultiBoot Hakkında :
    *Tüm işletim sistemleri 32 bitlik işletim sistemleridir.
    *Menü ekrana geldikten sonra 15 saniye içinde bir işlem yapmazsanız Sabit Diskten Başlar(Kurulum sırasında Kur bilgisayarı yeniden başlattığında menü tekrar gelir 15 saniye sonra Sabit diskten devam edeceği için Kur kaldığı yerden devam eder.) Sormadan söylüyorum.Windows 7 de bu konuda sorun yaşarsanız Kur ilk yeniden başlatmayı yaptığında DVD'yi çıkarın sabit diskten açılsın sonra DVD'yi tekrar koyun.
    *İşletim sistemlerinde (XP de yukarıda bahsettiğim kısım (**) dışında) reklam yoktur.Belirtilen kısmıda anlattığım şekilde yaparsanız kendinize göre düzenleyebilirsiniz.Sade bir sistemdir herhangi bir modifiye görsellik vs.. eklenmemiştir.
    *Menü ekrana geldiğinde ister Fare ile onay işaretlerine tıklayarak istersenizde klavyeden tuşlayark menüdeki seçenekleri çalıştırabilirsiniz.
    Tuş..............Seçenek
    1.....................Windows 7
    2.................... Windows XP
    3.....................Pardus
    4.....................Acronis True Image
    5.....................Hiren's Boot CD
    6.....................Sabit Diskten Başlat
    7.....................Yeniden Başlat
    0.....................Kapat

Bu MultiBoot menü Aero Studio yazılımı ile hazırlanmıştır.

Bağlantılar;(şifresiz-Başka yerlerde Paylaşmak isteyenler lütfen alıntı olduğunu ve nereden aldıklarını yazarak paylaşsınlar.)

------------*~*~*~*~*~*------------
    *****Dragon®️ MultiBoot DVD Pro*****

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

*****Dragon®️ MultiBoot DVD Pro*****

Forum Saati Çarş. Mayıs 15, 2024 5:44 pm