Multikotr Network

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Büyük Android Platformu

En son konular

» Galaxy Ace II I8160'a Güncel Türkiye Kies Romu Nasıl Yüklenir [2.3.6 I8160XXLH4]
Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm EmptyPerş. Ağus. 21, 2014 1:36 pm tarafından abucabbar

» Black Dark Lite Edition 2010 V2 - Emre90, 2010'un En Şık Lite Sürümü
Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm EmptyÇarş. Eyl. 04, 2013 1:57 pm tarafından sondevrim55

» izzet Yıldızhan - Sen Deli Misin fuLL 2009 | 320 Kbps
Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm EmptyPerş. Tem. 18, 2013 10:01 am tarafından milliyetci1979

» Install ClockworkMod Recovery on the LG GT540 Optimus
Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:51 am tarafından Karakatil

» Root the LG GT540 Optimus
Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:50 am tarafından Karakatil

» LG P503 Optimus One Root + Recovery
Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:45 am tarafından Karakatil

» LG-970 CWM Ve Root Enjekte Etme!
Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:40 am tarafından Karakatil

» LG Optımus 3D Max Root Yapımı
Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:31 am tarafından Karakatil

» LG Optimus 4X HD'ye CWM Yükleme
Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:27 am tarafından Karakatil

Tarıyıcı

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

5 posters

Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm

Karakatil
    Karakatil
    Admin
    Admin

Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm Empty Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm

Mesaj tarafından Karakatil Paz Ekim 25, 2009 10:03 pm

MXP 2009 v3
    (MorningXP 2009 Sürüm 3)

NOT : GÜNCELLENMİŞTİR.LÜTFEN İNDİRME LİNKLERİ KISMINI OKUYUNUZ!

Önsöz
    Evet sevgili dostlarım, işte MXP 2009 v3. Yarım yılı devirmiş bu sistemin beklenenin üstünde başarı yakalamasının ardından aldığım karar üzerine, bu yeni sürümü çıkarmayı uygun gördüm.
    Aslına bakarsanız İstanbul'da 1 ay kadar kalmasaydım XP çoktan çıkmıştı.Ancak çeşitli mekanlara gitmiş olmam çalışmayı ertelememe sebep oldu.En sonunda şimdi yayınlıyorum smile.gif
    Bu yeni XP'miz birçok yeni özelliği de beraberinde getiriyor.Bu özelliklerden birkaçını az sonra aşağıda sıralayacağım. Biraz uzun bir sunum olacak,öncekiler gibi 2 mesaj smile.gif

Genel Özellikler (Yeni olanları + işaretiyle, geliştirilmiş olanları * işaretiyle gösterdim)

* MSDN XP (Türkçe) Service Pack 3 (Professional-VL) kaynağı kullanıldı.VL Demek WGA Crack vs. gerek kalmadan,sadece ürün anahtarıyla yapılan etkinleştirme demektir.Sistemde orijinal,cracksiz WGA bulunmaktadır.
    * Güncellemeler ekli tabii ki,ama son çıkan birkaç güncelleme eklenmemiştir.Çünkü ben DVD'yi hazırlarken ilk olarak XP'yi hazırlamıştım.Tabii sonradan güncellemeler çıktı.Bu yüzden XP biraz eskidi.
    * * Çoklu açılış menüsüyle çeşitli kurtarma ve bakım araçları da içindedir.
    * Başlat Menüsündeki [Faydalı] klasörüyle sık kullanılan Windows araçlarına hızlı erişim.
    * Selefleri gibi hala nLite eli değmemiştir.Bu konuyu hala tartışma konusu yapanlar var.Ben kullanmadım.Ama kimseye kullanmasın demedim.Kullanan kullansın.
    * + Kurulacak sürücü paketlerini tek tek seçebilme.Mesela bilgisayarınızda webcam yoksa webcam sürücülerini iptal edebiliyorsunuz.
    * Kurulum seçenekleriyle kurulumu istediğiniz gibi yönetebilme:
    o + Internet Explorer 7 veya 8 kurabilme - istediğinizi seçin.
    o + Kurulacak ürün anahtarını değiştirebilme
    o * Saniye sınırının 200'e arttırılmasıyla daha rahat seçim yapabileceksiniz.
    o + Kurulum seçeneklerini direk atlayabilir,katılımsız kurulum ve temel programlar kurulacak şekilde kuruluma devam edebilirsiniz.
    o Üç farklı program kurulumu yapabilirsiniz (WPI ile Manuel program seçimi - Temel programların kurulması veya programsız[Tavsiye edilmez] )
    * + Çeşitli eklentilerle daha pratik ve işlevsel.Fazla eklemedim,sadece aşağıdakileri:
    o + XThumbs eklentisi resimleri Küçük resimler haricinde, her görüntüleme durumunda gösterir.
    o + Kopyalama sepetiyle farklı klasörlerden dosyaları tek bir klasörde toplayın.
    o + Hedef Bul eklentisiyle kısayollarınızın asıl dosyalarını hızla bulun.
    o + Gizli dosyaları/Uzantıları göstermeyi sağ tıklamayla yaparak zamandan kazanabilirsiniz.
    o + Resim boyutlandırma ve dönüştürmeyle ek yazılıma gerek kalmadan bu işleri yapabilirsiniz.
    * + 30'dan fazla Temayla, 250'ye yakın arkaplanla ve 13 farklı ses düzeniyle (Win7'den alındı) daha fazla özelleştirme sunuyor.
    * + Oturum Açma (Logon) ve WMP11 görünümlerini sadece birkaç tıkla değiştirebilirsiniz!
    * ++ Tüm Dünya'daki modifiye sistemlerde İLK!!! Windows'un tüm görünümünü yine birkaç tıkla değiştirebilirsiniz! Böylece tek bir görünüm paketine bağlı kalmayın!
    * * Sayısı arttırılmış programlar sizi ekstra yükleme derdinden kurtarıyor.
    * +MXP 2009 Rehberi ile sorunlara hızlı çözüm bulma
    * * Genişletilmiş MXP Ekstralarıyla birçok pratik programı da sisteminize yükler.Beğenmezseniz kaldırabilirsiniz.
    * Ve daha birçok özellik...

Şimdi gelin MXP Ekran görüntülerine bakalım.Bir yandan da bu özellikleri yakından inceleyelim.

Ekran Görüntüleri
    Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm 23uprx5
    Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm Zvbj8n

Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm Milanq
    Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm 1572hr6
    Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm 30deyw3
    Bunlar da WPI görüntüleri.Daha fazla ekran görüntüsü isterseniz @CaVeLL isimli üyemizin hazırladığı galeriyi indirebilirsiniz.
    CODE
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Gerekli Gördüğüm bazı ÖNEMLİ NOTLAR:
    (LÜTFEN BURAYI OKUMADAN KURULUMA BAŞLAMAYIN)

1. Aygıtlar yükleniyor ekranında hata alırsanız,ya da kurulum sonrası hatalı sürücü kurulumu olduysa, tekrar format atın ve kurulum öncesi sürücü seçme ekranında hiçbir sürücü seçmeyin.
    2. Bu XP (aslında 64 bit hariç tüm XP'ler) 4 GB belleğinizi göremez.4 GB belleğiniz varsa XP kurmayın.Windows 7 64 bit kurun.
    3. Aura7 temasını uygularken hatayla karşılaşacaksınız.Sorun değil. Önce Stil olarak Aero7'yi uygulayın, sonra Aura7'yi uygulayın,sorunsuz uygulandığını göreceksiniz.
    4. Kurulum seçeneklerinde ürün anahtarını değiştirecekseniz hatalı olmamasına özen gösterin yoksa kurulum sırasında problem yaşarsınız.
    5. Sistem yayınlandığı gün itibariyle 2 adet Antivirüs (Kaspersky+Antivir) tarafından hem kurulu sistem hem de kurulum DVD'si taratılmış,en ufak bir virüs,zararlı yazılım vb. tespit edilmemiştir. Görüntüler aşağıdadır. Bu yüzden çamur atılmasını istemiyorum.Antivirüsünüz öttüyse sorun bu sistemde değildir.
    6. CD Sürümü çıkmayacaktır. CD'nin 700 MB'lık kapasitesi yeterli gelmiyor arkadaşlar,kusura bakmayın.
    7. Kurulumdan sonra güncelleme bulabilir sorun değil.Yükleyin.
    8. Çıkarılan Bileşen YOKTUR (Yükseltme hariç)
    9. WPI'deki programların bazıları eski olabilir, bunun sebebi de en başta dediğim gibi DVD'yi çok önceden hazırlamam ama İstanbul vs. gitmem dolayısıyla ilgilenememem.
    10. Açılış ekranınız XP'ye döndüyse buradan düzeltiniz.

Virüs tarama Sonuçları - Kaspersky ve Antivir'de SIFIR VİRÜS!Sistemin hem kurulu hali hem de kurulum DVD'si taranmıştır.En çok kullanılanlardan biri olan Kaspersky ve En iyilerden biri olan Avira Antivir ile taranmıştır.
    Sonuç : 0 Virüs.Şüpheli dosya bile yoktur.Kimse virüs diye atıp tutmasın o yüzden.
    Gerçek boyutundan [ 1024 x 768 ] 50% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız

Gerçek boyutundan [ 962 x 435 ] 53% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız

İndirme Linkleri
    14 Ekim 2009 - Yeni linklerdir.
    - DX9 Ağustos 2009,neredeyse tüm sürücüler,Hiren BootCD 10 ve birkaç program güncellemesi yapıldı.
    - Konuda belirtilen hatalar giderildi.Açılıştaki WPI hatası ve WPI açılınca ekranın ters dönmesi filan.
    - Birkaç küçük iyileştirme daha yapıldı pek gözle görülür şeyler değil ondan detaya inmedim.Mesela CD kontrolünü kapattım, artık USB bellekten yüklemelerde sanıyorum bir problem çıkmayacak.
    3 kişiye DVD olarak gönderdim ve kendim test ediyorum.Bir pürüz çıkmadı henüz.Umarım sizde de çıkmaz.Çıkarsa da helal edin. Çünkü ne bir düzeltme ne de bir paylaşım gelecek benden bundan sonra.Kimse üstüne alınmasın.Tamamen kişisel sebeplerdendir.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rapidde indirmek için JDownloader kullanmanızı öneririm.Ayrıca Modem resetleme ve Rar'dan otomatik çıkarma özellikleri mevcut.
    İndirdikten sonra ne yapacağınızı her şeyiyle anlattım.

Alternatif upload yapabilirsiniz, çalın çırpın ilgilenmiyorum artık.
    Konuyu takip edemeyebilirim mesaj atmayın boş yere.

Kargo olayı da şimdilik düşünmüyorum.

En son Karakatil tarafından Salı Kas. 17, 2009 5:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Link Düzeltildi)
    class_06
    class_06

Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm Empty Geri: Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm

Mesaj tarafından class_06 Salı Kas. 17, 2009 1:58 pm

Nerde lan bunun 10.partıhem çalıyon hem de eksik veriyon
    Karakatil
    Karakatil
    Admin
    Admin

Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm Empty Geri: Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm

Mesaj tarafından Karakatil Salı Kas. 17, 2009 3:51 pm

Yapımcısı konuyla ilgilenmiyormuş 10.partiyi herkes bekliyor şuan. Konuşma tarzını düzelt.
    Karakatil
    Karakatil
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Karakatil Salı Kas. 17, 2009 5:08 pm

Linkler Düzeltilmiştir.
    erdenx
    erdenx

Mesaj tarafından erdenx Salı Ara. 08, 2009 12:58 pm

selam arkadaşım bunun 10 cu part pyasada yoktu uzun zmandır takip eiyorum bu lnkler sağlammı şimdibi yerden 10 part uydurulmuş diye duydum
    Karakatil
    Karakatil
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Karakatil Salı Ara. 08, 2009 3:48 pm

tam olarak bir bilgim yok. Yardımcı olamam
    erdenx
    erdenx

Mesaj tarafından erdenx Salı Ara. 08, 2009 4:33 pm

pekisen bu 10. partı nerden buldun
    kamuran731
    kamuran731

Mesaj tarafından kamuran731 Cuma Ara. 11, 2009 1:58 pm

Karakatil Çok aradğım bir paylaşımdı. Teşekkür ederim. Umarım PARTLAR sağlamdır.
    Sen kendi Bilgisayrında denedinmi

Arkadaşlar deneyen oldumu partlar sağlammı ? Bilgi vermekle bir çok insana yardımcı olacaksınız.
    Lüftfen bilgisi olan ilgilensın
    Karakatil
    Karakatil
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Karakatil Cuma Ara. 11, 2009 2:24 pm

Partlar elinde çalışma olan bir kişi upload etmiştir. Ama sonradan o konu silinmiştir. Bazıları indirmeden bu değil falan demiş ondan.

Partları kendim denemedim. Şimdi ne desem yalan olur. Alternatif link için araştırıyorum bulunca eklicem.
    kamuran731
    kamuran731

Mxp 2009 V3 - Güncellendi - Son, Yepyeni eşsiz özellikler & İyileştirilmiş sürüm Empty indiriyorum. Deneyince Bilgi vereem

Mesaj tarafından kamuran731 C.tesi Ara. 12, 2009 6:09 pm

Teşekkür Ederim. Karakatil

İndiriyorum. İndirip denedikten sonra buraya açıklama yaparım.
    Bu resimdeki işletim sistemi değilsede arayıp bulmaya çalışacam
    Buluncada buraya ekleyecem linkleri
    erdenx
    erdenx

Mesaj tarafından erdenx Salı Ara. 15, 2009 10:13 pm

selam ben indirdim daha önceleri başka bi siteden takip eiyordum bu 20 partlık olan hataların düzeltilmiş hali diye bahsediliyordu 40 partlık olanıda indirmiştim araların da hiç fark yok sanırım ki öle dvd ye yazdırdım sonra okumasını bekledim geç okuyo v2 ye göre program zenginliğindendir heralde nese vpı tıkladığımda sayfa açıldığında pc nin çözünürlüğünü değiştriyor (düşürüyor)nedense ve öle kalıyor çözünürlük explorerde dvıx filmlerde sayfa hatası veriyorbazı sitelerde de aynı problem söz konusu ve ayrıca side bar yok v2 de vardı.özellikler başlat görev cubuğu menüsü ingilizcedir v2 ye göre pek tatmin edici değil eklenen programlar dışında benim gördüğüm eksiklikler bunlar şimdilik.
    kamuran731
    kamuran731

Mesaj tarafından kamuran731 Perş. Ara. 17, 2009 2:20 pm

erdenx yorumların için teşekkürler

Ben halen indiremedim rapid beleası ile boğuşuyorum

indirmek istememın en büyük nedeni. Başka bilgisayarların sürücülerinide bu dvd ile
    otomatik yükleyebiliryormuşuz. Sistem ve Yöntemi merak ettim. indirip iredeleyecem. cheers
    kamuran731
    kamuran731

Mesaj tarafından kamuran731 C.tesi Ara. 19, 2009 9:38 pm

İndirdim denedim.
    Çok Güzel ve Profesyonel bir çalışma olmuş
    Emeklerinden dolayı mornıng arkadaşımıza Teşekkür ederim.
    Linklerin Paylaşımından dolayıda karakatil arkadaşıma da çok teşekkür ederim.

Bazı ufak tefek hataları vardı. Ben onlarıda giderim.
    Başlat menüsünün olmaması bunlarda biriydi C:\WINDOWS Dizininde bulunan Exproler.exe dosyasını
    Sorunsuz olan bir dosyayla değiştirdim. Başlat görünmeme sorununu çözdüm.

Bu ve buna benzer konularda yardım isteyen arkadaşlar olursa elimden gelen yardımı yaparım
    Bilgim dahilinde.
    adalet102
    adalet102

Mesaj tarafından adalet102 Perş. Nis. 15, 2010 7:58 pm

USTA EYVALLAH BEN TNCTR.COM DAN 20 PART İNDİRDİM 21E GELİNCE KONUYU SİLMİŞLERDİ NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRMIŞTIM AYRIOCA 10.PARTIDA VERMİŞSİN EYVALLAH BAŞARILARININ DEVAMINI BEKLERİM cheers lol!

Forum Saati Çarş. Mayıs 15, 2024 8:12 am